Facebook Twitter E-mail
5. listopadu 2014

Supergirl od CBS začíná s hledáním představitelek

Projekt Supergirl, o kterém jsme vás před pár týdny informovali, je opět o něco blíž své finální podobě. Na plné obrátky se totiž rozjíždí casting na dvě hlavní postavy.

Pro Karu Zor-El alias Karu Danvers se hledá běloška ve věku 22 až 26, která bude hrát čtyřiadvacetiletou. Podle mytologie DC univerza byla Kara ve věku 12 let poslána ze své umírající domovské planety Krypton na Zemi, kde se jí ujala pěstounská rodina Danversových. Danversovi ji naučeli zacházet s jejími výjimečnými schopnostmi a naučili ji zacházet s nimi opatrně. Více než deset let se Kaře dařilo je skrývat, ale pak byla donucena je použít na veřejnosti během nečekané katastrofy. Povzbuzena pocitem hrdinství začne využívat své schopnosti ve snaze pomoci lidem ze svého města, čímž si vyslouží svou přezdívku.

Druhou hlavní rolí, která se momentálně obsazuje, je 26letá Alexandra „Alex“ Danvers, což je Kařina krásná, inteligentní a vědecky smýšlející sestra z pěstounské rodiny. Během dospívání na svou sestru žárlila, protože byla fascinována jejími schopnostmi. To ji nutí k tomu, aby se naučila co nejvíce o cizí antropologii, sociologii a kultuře. V současné době pracuje Alex pro tajnou vládní organizaci a po boku své hrdinské sestry bude čelit mnoha výzvám, ať už těm všedním nebo těm neobyčejným.

Kromě hlavní dvojice začíná hledání i pro několik vedlejších postav, tak se pojďme podívat, jak podle popisu vypadají.

Cat Grant – Hledá se žena kolem čtyřicítky, na etnickém původu nezáleží. Hrát bude zakladatelku společnosti CatCo, což je mediální konglomerát, který Cat vybuduje od základů. Kara budu pracovat jako osobní asistentka Cat.

James Olsen – Herec věkem zhruba kolem třiceti, opět nezáleží na etnickém původu. James je chytrý, světaznalý a také atraktivní fotograf pracující pro CatCo. Nejen díky vzhledu, ale i díky svému životnímu postoji se do něj Kara zamiluje.

Winslow „Wynn“ Schott – Jde o postavu lehce po dvacítce, která vyniká v technickém světě. U CatCo tudíž pracuje jako programátor, který si však není vědom vlastního potenciálu. Zároveň je to Kařin „soused od vedle“.

Hank Henshaw – Agent CIA, věkem okolo čtyřicítky a pracující pro oddělení Extra-Normálních operací (ať už to znamená cokoliv). Jeho pozornost se zaměřuje na Supergirl poté, co odhalí své schopnosti. Má strach, že její schopnosti by mohli být pro lidstvo hrozbou.

Pilot k Supergirl napsala Ali Adler společně s Gregem Berlantim, oba budou zároveň ve funkci výkonných producentů, kde je doplní Sarah Schechter.


Patří Supergirl mezi projekty, které sledujete? A koho byste do hlavních rolí obsadili vy?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY