Facebook Twitter E-mail
4. listopadu 2014

Opilecká eskapáda herců z Modern Family

Zdá se, že herci Jesse Tyler Ferguson a Eric Stonestreet jsou veselé povahy i ve skutečnosti a mohli by konkurovat svým postavám Camovi a Mitchovi ze seriálu Modern Family (Taková moderní rodinka).

Televizní pár navštívil Stonestreetovu almu mater, Kansaskou univerzitu, a promluvili si se studenty. Po oficiálním setkání si oba zašli do baru a svoji cestu zakončili v domě bratrstva, kde Stonestreet během svých studentských let bydlel. „Zaklepali jsme jim o půl třetí ráno na dveře. Otevřeli a spatřili dva lidi známé z televize – dle mého názoru ikonické postavy,“ zažertoval Ferguson během rozhovoru v pořadu Conana O'Briena.

Pořádali tam tu noc párty a byl tam bordel, a tak se omluvili za vyrušení. Ferguson si ale neodpustil poznámku: „Takhle přesně jsem si to představoval, je to nechutný.“ Ale to nebylo všechno, Stonestreet musel vidět svůj starý pokoj, a tak do něj bez zaklepání vrazil a vyrušil člena bratrstva se svojí holkou. „Byli pod dekou a dělali prasečinky,“ řekl Ferguson. Pár bravurně situaci zvládl, když si dokázal uvědomit, že byl vyrušen dvěmi velkými tevizními hvězdami. Jejich reakce byla: „Panebože, můžeme se s vámi vyfotit?“ Ona holka si navíc odskočila, aby se mohla upravit pro ještě další fotky s Camem a Mitchem.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verunkabrožová
před 271 týdny
no jo no,někdy hvězdy neví kdy je to přes čáru a kdy ne

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY