Facebook Twitter E-mail
4. listopadu 2014

Hvězda PLL tvrdí: Sedmička je poslední!

Pro mnohé fanoušky je těžké představit si budoucnost fenoménu posledních let, dramatu Pretty Little Liars (Prolhané krásky), která sahá dál než za již objednanou sedmou sérii. Nejen, že herecké obsazení začíná být pomalu moc staré na hraní teenagerů; tyto známé tváře ale samozřejmě chtějí převést svůj zájem do nových vzrušujících projektů.

Herečka Lucy Hale, která v seriálu ztvárňuje postavu Ariy, se v rozhovoru pro E! News vyjádřila takto:

„Jo, pořád tu jsou fámy, že možná bude film. Možná opravdu bude. Sedmá série ale rozhodně seriál ukončí.“

Jde tak o první případ toho, že někdo z centra dění potvrzuje sedmou sérii jako závěrečnou. Výkonná producentka Marlene King ani stanice ABC Family zprávu prozatím nijak nekomentovaly.

Nyní přichází do úvahy závěrečný film, který by mohl příběh uzavřít. King se již dříve vyjádřila v tom smyslu, že se na place o filmu mluví v jednom kuse a že by ho moc ráda napsala a zrežírovala. Lucy k tomu dodala: „Myslím si, že bychom všichni rádi viděli příběh uzavřít formou filmu, je to náš sen. Myslím, že by to bylo super.“


Jak se k vyjádření Lucy stavíte? Myslíte si, že sedmá série bude opravdu poslední? Viděli byste rádi uzavření příběhu formou filmu?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 159 týdny
Je to skvělý seriál,ale natahování kvůli pokračování není taky moc dobré,konec...
kalliopka
před 144 týdny
Proboha ještě film? nestačí to už? seriál už je dle mě prodloužený uměle tak...
ragelly
před 91 týdny
Lucy dnes zopakovala, že Lhářky po sedmičce skončí. Teoreticky by to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY