Facebook Twitter E-mail
5. listopadu 2014

Drama Witches of East End už zná svůj osud!

Včera v noci padlo rozhodnutí o osudu dalšího letního seriálu. Tentokrát přišlo na řadu nadpřirozené drama Witches of East End od stanice Lifetime. Pro fanoušky bohužel vůbec nemáme dobré zprávy. Cliffhanger ze druhé série nebude nikdy vyřešen, jelikož stanice oznámila, že seriál ruší, třetí řady se tedy nedočkáme.

Witches se točil okolo rodinky čarodějek. Seriál byl volnou adaptací románů od Meliss de la Cruz. První sérii sledovaly včetně DVR v průměru tři miliony lidí, z toho 1,7 milionu patřilo do skupiny 18–49 let. Letos v létě však sledovanost šla dolů, finále si nenechalo ujít jen něco málo přes milion lidí.

Zpráva o zrušení je přesto mírným překvapením. Stanice nedávno ukončila po první řadě letní thriller The Lottery, ze stálic jí tak zbývá pouze Devious Maids.

Z novinek se diváci můžou těšit na seriály Un-Real, Damien a minisérii Lizzie Borden: The Fall River Chronicles s Christinou Ricci v hlavní roli. V pilotové fázi má stanice projekt The Clan of the Cave Bear.


Překvapilo vás rozhodnutí stanice? Mrzí vás zrušení Witches? Jste naštvaní, že seriál skončil cliffhangerem?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kate23
před 160 týdny
Na internetu už se i rozeběhla petice kterou zpunktovali herci :-) snad...
Locke
před 158 týdny
No, tak ten konec byl vážně trochu .... hm ... neuspokojivý. Mírně řečeno...
ševča
před 62 týdny
Nebyla. Moc to přeplácali, ale na tu sestru jsem byla zvědavá.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY