Facebook Twitter E-mail
6. listopadu 2014

Spin-off Živých mrtvých má náčrty hlavních postav

Možná vám unikla zpráva, že AMC dala zelenou spin-offu svého hitu The Walking Dead, který nyní patří mezi nejsledovanější seriály vůbec. Nyní už mají tvůrci jasno, jaké postavy se budou pravidelně objevovat.

V centru dění jsou dvě rodiny – Cabrerovi a Tomkinsovi. Sean Cabrera je přibližně čtyřicetiletý Latinoameričan, snažící se pomáhat všem ve svém okolí. Má syna Codyho, který je chytrý, ale zároveň takový rebel, je proslulý jako nezlostnější dítě ve městě.

Druhou rodinu tvoří Tompkinsovi. Svobodná matka dvou dětí, syna a dcery, Nancy sice vypadá jako milá holka od vedle, ale má i své hranice. Její syn Nick si doslova zkazil život a nedokáže se osamostatnit, její dcera Ashley je vyrovnaná dívka snažící se dělat správně to, co její bratr zkazil. I přesto, že má svou matku ráda, tak si uvědomuje, že je načase se vydat jinam. Tyto dvě rodinky doplňuje Andrea Champanová, která se snaží hodit za hlavu pokažené manželství.

Jelikož tři hlavní postavy budou tvořit mladistvé děti, tvůrci mají zjevně v úmyslu věnovat se apokalypse z jejich pohledu. A vzhledem k tomu, že tu máme hned dvě rodiny, vypadá to na rodinnější prostředí, než na které jsme zvyklí z The Walking Dead.


Připadají vám nastíněné postavy zajímavé? Nebo byste měli lepší námět?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Desperate houseman
před 154 týdny
Tolik děcek? :( Snad je rychle zabijou.
justynajohnson
před 154 týdny
děti?no alespoň je to mladé maso k obědu :)
kacka.irena
před 154 týdny
další dramatická telenovela na pozadí zombie apokalypsy :-D TWD jsem odepsala...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY