Facebook Twitter E-mail
6. listopadu 2014

NCIS: Kdo ztvární zbývající Gibbsovu exmanželku?

Ke konci ledna jsme psali o tom, že tvůrci Námořní vyšetřovací služby chtějí ve 12. sérii představit zbývající Gibbsovu exmanželku. Tak teď už je jisté, že se jejího odhalení dočkáme… dokonce už známe i jméno její herecké představitelky!

Během předchozích jedenácti sérií jsme se dozvěděli, že Leroy ‚Jethro‘ Gibbs (Mark Harmon) byl poprvé ženatý s Shannon (Darby Stanchfield). Ta však spolu s jejich dcerou tragicky zemřela – zabil je mexický drogový dealer. Podruhé se oženil s Diane (Melinda McGraw), která je také bývalou – a vlastně i současnou – manželkou agenta Fornella (Joe Spano). Poté následovala neznámá rusovláska a po ní ještě Stephanie (Kathleen York).

Tvůrci nedávno prozradili, že manželka č. 3 se bude jmenovat Rebecca a zvární ji herečka Jeri Ryan. Showrunner Gary Glasberg k jejímu obsazení řekl následující: „Po dvanácti sériích zbývalo obsadit ještě jednu Gibbsovu exmanželku a našli jsme ji v krásné a talentované Jeri Ryan. Všichni jsme velmi nadšení, že se v tomto příběhu plném překvapení objeví právě Jeri.“

Rebecca je tedy jediná Gibbsova žena, o které toho zatím moc nevíme. To se změní během jedné z lednových epizod, kdy se s ní setkáme poprvé.

Jeri Ryan si možná pamatujete ze seriálů Star Trek: Voyager, Boston Public, Body of Proof, Shark, Leverage, Warehouse 13 nebo Helix. Narodila se 22. února 1968 v Mnichově v Německu.


Líbí se vám obsazení Jeri, nebo byste raději zvolili jinou herečku? A co myslíte, jaká budou ta překvapení?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 154 týdny
skvělá volba herečky,třeba na Gibbse něco peprného prozradí :)
Maarti
před 154 týdny
:) už se na to těším!
medved909
před 133 týdny
Paráda, zaujala mě ve skvěle sehraném Sharkovi.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY