Facebook Twitter E-mail
10. listopadu 2014

Nové Lhářky na obzoru?

Lhářky sice s největší pravděpodobností skončí v roce 2016, ale stanice ABC Family v jejich odkazu rozhodně hodlá pokračovat. Bylo oznámeno, že vyvíjí projekt, který si bere na starost Marlene King.

Drama The Perfectionists je v současnosti velmi horkým tématem. A proč v souvislosti s tímto mluvíme o PLL? Kromě producentky je tu ještě několik dalších shod a podobností. Projekt je adaptací nejnovějšího knižního teen hitu od Sary Shepard. Stejně jako Lhářky i tento projekt budou produkovat společnosti Alloy Entertainment a Warner Horizon TV.

Jisté podobnosti lze s trochou fantazie nalézt i v obsahu. The Perfectionists se zabývá tajemnou vraždou. V hlavní roli se objeví pět dívek, které se rozhodnou naplánovat dokonalou pomstu na pohledného záletníka, který jim všem zničil život. Muž zemře přesně tak, jak to dívky naplánovaly, je tu jen jedna maličkost – ony to neudělaly. Kdo to tedy byl?

První díl této knižní série vyšel v USA teprve tento měsíc, tedy v listopadu 2014. Přesto byl projekt již v minulé sezóně vyvíjen na stanici CW, ale nedostal se ani do pilotové fáze.

Pretty Little Liars byla první knižní série od Shepard. Druhá – The Lying Game – byla taktéž adaptována stanicí ABC Family. V roce 2014 spisovatelka vydala další dvě úvodní knihy nových sérií: The Heiresses, který je vyvíjen jako seriál pro stanici Bravo, a The Perfectionists.


Zaujal vás tento projekt? Doufáte, že jej stanice vybere pro seriál nebo už vám jedny Lhářky až až stačí?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Simplle_Name
před 157 týdny
Môže to byť dobre ale nemyslím že sa to bude moc odlíšovať od PLL.. :D
IcePrincess
před 157 týdny
Zní to rozhodně dost zajímavě, takže určitě budu.:D 
ševča
před 132 týdny
Bylo by to dobré, kdyby to nemělo nic společného s PLL a byla to jen...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY