Facebook Twitter E-mail
7. listopadu 2014

How to Get Away With Murder přilákal oscarovou herečku

Seriál How to Get Way with Murder (Vražedná práva) patří letos mezi ty nejúspěšnější novinky. Nedávno jsme vás informovali, že seriál zařadila do svého programu i česká AXN. Dnes však přinášíme zprávu z jiného soudku.

Seriál se dočkal objednávky na plnou sérii a tak je na čase, aby získal i nějakou hereckou posilu. A podařilo se mu ulovit opravdu zajímavé jméno. K seriálu se připojí držitelka Oscara Marcia Gay Harden. Kromě filmové kariéry můžete znát herečku i díky roli v seriálu Trophy Wife. Ten se loni dočkal pozitivních ohlasů u kritiků, k prodloužení to však nestačilo.

Její role v novém dramatu ABC je zahalena tajemstvím. Stanice neuvedla další podrobnosti, jen fakt, že tato role se začne objevovat po zimní přestávce. Zimní finále seriálu je připraveno na 20. listopadu a údajně se v něm dočkáme návratu k „večeru táboráku“ a také „konečně uvidíme, co přesně se stalo v noci Samovy smrti“.


Co na novou postavu a její představitelku říkáte? Jak se vám tato novinka líbí?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 235 týdny
Třeba Samova náhrada? V jeho kanclu by mohla najít něco inkriminujícího... I...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY