Facebook Twitter E-mail
6. listopadu 2014

Chasing Life bude žít o rok déle!

Dobrým zprávám dnes není konec! Stanice ABC Family oznámila, že své letní a v našich končinách velmi populární novince Chasing Life objednává druhou sérii!

Přesný počet epizod druhé řady dosud není znám. První série dostala celkem 20 epizod a vánoční speciál, který se na televizních obrazovkách objeví 9. prosince.

Rozhodnutí o prodloužení přichází téměř tři měsíce poté, co seriál odvysílal první polovinu série. Obnovení přitom rozhodně neměl jisté, co do sledovanosti spadá Chasing Life spíše do průměru, a to s 1,17 miliony diváků. Drama pojednává o mladé dívce, která musí čelit rakovině a volně vychází ze španělského dramatu stanice Televisa.

Seriál se přidává k novince Stitchers a prodlouženým stálicím Baby Daddy, The Fosters, Melissa & Joey, Pretty Little Liars, Switched at Birth a Young & Hungry. V pilotové fázi má stanice projekt Recovery Road. Mezi nedávno zrušené se řadí Mystery Girls a Twisted.


Jste rádi za obnovení seriálu? Těšíte se na nové epizody? Zaslouží si seriál pokračování?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 154 týdny
skvělé :)
Tomgellar
před 154 týdny
YES! skvělá zpráva
ševča
před 147 týdny
Seriál jsem zprvu viděla skepticky, pak na mě zapůsobil, takže to je dobře.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY