Facebook Twitter E-mail
13. listopadu 2014

Agent Carter zná datum vysílání a nové posily

Agent Carter je očekávaná série z dílny Marvelu, která bude vyprávět příběh agentky Peggy Carter (Hayley Atwell). V roce 1946 začíná mír a muži se vrací z války domů. Peggy pracuje pro tajnou organizaci SSR (Strategic Scientic Reserve), je však odkázána jen k administrativní práci, ačkoliv by se raději vrátila do terénu. Takto přichází vniveč všechny její schopnosti. Navíc se snaží řídit si svůj život jako svobodná žena v Americe, jelikož nedávno přišla o svou životní lásku Stevea Rogerse alias Kapitána Ameriku. Když je její starý přítel a společník Howard Stark (Dominic Cooper) neprávem obviněn za dodávku nejsmrtelnějších zbraní komukoliv s balíkem peněz, spojí se s Peggy. Je totiž jedinou osobou, které může důvěřovat. Společně si dají za cíl vystopovat ty, kteří jsou za jeho narafičení odpovědní, a očistit jeho jméno.

To jsou všechno již známá fakta. Dnes však přinášíme zprávu o tom, že bylo konečně stanoveno datum premiéry a také o tom, že se k seriálu připojí další dva herci. Nejprve tedy k premiéře, již delší dobu víme, že se bude vysílat během midseason, v mezeře, která vznikne mezi první a druhou polovinou seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.. Nyní však konečně víme, kdy přesně to bude. Pokud se na seriál chystáte, tak si můžete v diáři zaškrtnout úterý 6. ledna, protože ten večer bude Agent Carter debutovat na ABC.

Tak a nyní k posilám, kterých se dočkáme. První novou herečkou bude Bridget Regan, kterou jistě dobře znají fanoušci seriálu Legend of the Seeker (Tajemství pravdy) nebo ti, kteří již viděli film John Wick.

Bridget se představí jako vedlejší postava jménem Dottie, což je dívka z malého města v Iowě, která bude mít obrovský dopad na život Peggy Carter. Zástupce Marvelu Jeph Loeb k tomu dodal: „Bridget Regan přináší jemné odstíny a komplexnost Dottie k životu takovým způsobem, že nikdo nepochybuje o její důležitosti pro Peggy.“

Druhý, kdo se k seriálu připojí je Costa Ronin, herec, kterého si můžete pamatovat díky roli Olega Burova ze seriálu The Americans (Takoví normální Američané).

V seriálu se představí jako Anton Vanko, jinými slovy „otec jednoho z nejnebezpeč­nějších nepřátel Tonyho Starka“ (Antonova syna Ivana si zahrál ve filmu Iron Man 2 Mickey Rourke).

Oba nováčci se tak připojí na dlouhý seznam posil, které se v seriálu objeví. Nechybí mezi nimi Lyndsy Fonseca, Chad Michael Murray a Enver Gjokaj nebo James d'Arcy či Shea Whigham.


Těšíte se na 6. leden a premiéru seriálu? Co říkáte na nové posily?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nathaniell
před 152 týdny
Koukala bych každopádně, ale Bridget Regan!!! Skvělé, začínám se těšit :-)
xtomas252
před 152 týdny
Přesně. Hayley a Bridget v jednom seriálu, to budu koukat klidně...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY