Facebook Twitter E-mail
10. listopadu 2014

Saving Hope se vrátí se čtvrtou sérií

Kanadská televize CTV dnes oznámila, že její lékařské drama Saving Hope se vrátí v příštím roce se čtvrtou sérií. Čtvrtá série se začne natáčet v létě 2015 v Torontu a bude obsahovat 18 epizod.

Prodloužení seriálu není velkým překvapením. Ačkoliv u amerických diváků oblibu nenašel, v Kanadě se těší solidnímu zájmu fanoušků a sklízí také mezinárodní ohlasy. Třetí série, která v současnosti na stanici běží, má v průměru 1,5 milionu diváků na epizodu.

„Seriál si stále drží věrnou fanouškovskou základnu složenou z diváků po celé zemi. Saving Hope je i nadále naší dramatickou jedničkou,“ řekl Phil King, ředitel CTV. „Těšíme se na další spolupráci se skvělými herci a štábem, kteří nám přinesou čtvrtou sérii tohoto hitu.“

První část třetí řady vyvrcholí na stanici 17. prosince velkým cliffhangerem, zbylé epizody budou odvysílány v lednu 2015.


Baví vás Saving Hope stále? Těšíte se na nové epizody? Nebo už byste raději viděli konec někde blíže v dohlednu?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 153 týdny
A to já jsem zas tým Joel. :D
justynajohnson
před 153 týdny
V Kanadě jim to myslí a já jsem za to moc ráda,Joel je skvělý a vidět ho ve...
behulienka
před 138 týdny
to sa akože fakt stalo v tej poslednej časti čo sa stalo? :/ :/

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY