Facebook Twitter E-mail
10. listopadu 2014

Homeland prodloužen, The Affair také pokračuje!

Dnes se s prodlužováním seriálů roztrhl pytel. Nejprve kanadská CTV oznámila čtvrtou sérii Saving Hope, nyní svou troškou do mlýna přispívá kabelovka Showtime.

Stanice oznámila, že objednává nové série hned dvěma svým dramatům. Prvním z nich je hit Homeland (Ve jménu vlasti), který se dočká již páté série. Druhým je pak letošní podzimní novinka The Affair, která se dočká druhé série.

Oba seriály se vrátí v roce 2015. Affair se dočká deseti nových epizod, fanoušci Homelandu se můžou těšit na dalších dvanáct dílů. Novinku oznámil David Nevis, ředitel Showtime Networks Inc.

„Ve čtvrté sérii se Homeland báječně proměnil. Stále však dokáže udržet pozornost oddaných fanoušků. Zároveň se stal dobrým předskokanem pro úspěšný start The Affair,“ řekl Nevins. „Svými promyšlenými, provokujícími, vhodnými a návykovými dějovými liniemi si oba seriály týden co týden drží pozornost. Jsme nadšení, že se toho od obou seriálů dočkáme mnohem více v roce 2015.“

Současná série Homelandu má týdně v průměru šest milionů diváků. Nejen, že si fanoušky stabilně drží, ale slednovanost s přibývajícími týdny dokonce mírně roste. Stejnou trajektorii má i The Affair, který sleduje v průměru 3,9 milionu diváků týdně. Oba seriály běží ve velké konkurenci v neděli večer.


Jak vnímáte Homeland bez Brodyho? Drží si seriál stále kvalitu? Jste rádi za novou sérii? A co Affair? Přidali jste si tuto hvězdně obsazenou novinku do watchlistu? Nadchla vás? Nebo se na ni teprve chystáte?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 161 týdny
The Affair časem určitě zhlédnu, Homeland... no, čtvrtá série mě zatím zrovna...
Kuzuri
před 161 týdny
No praveze Homeland ma neskutocne prekvapil. Momentalne na jesen je to pre mna...
Carljack
před 161 týdny
Ohhh, Homeland jsem nedávno dosledoval třetí sérii ale s jistotou mohu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY