Facebook Twitter E-mail
11. listopadu 2014

Soutěž! Co takhle vyhrát něco k Vánocům?

Když se podíváte z okna ven, není tam zrovna počasí, co by člověka příliš těšilo, viďte? V podstatě je to ideální na trávení času s dobrou knihou, koukáním na seriál nebo čtením komiksu. Nebo také soutěžením na SerialZone :) Ne, nešálí vás zrak, milí fanoušci, opravdu tu pro vás máme další parádní soutěž o ještě parádnější ceny. Bylo snad jasné, že když už máme ty sedmé narozeniny, tak je s vámi oslavíme! Ceny tentokrát věnovalo vydavatelství CREW, které jistě budete znát a autorem našich cen je český komiksový scénárista Aleš Kot!

Zero je Bond pro tohle století. Zero je akční špionážní drama rozložené do uzavřených příběhů, které dohromady dávají příběh agenta jménem Edward Zero, člověka, který byl od dětství formovaný do podoby všeho schopného robota. Bylo mu přislíbeno, že jednou zachrání svět, ovšem zdá se, že se mu podařil pravý opak. To si ale jen můžeme domýšlet z jeho vyprávění o zlomových momentech jeho života. Ale můžeme mu věřit, když to všechno vypráví člověku, který mu míří pistolí na hlavu?

Soutěžit o tuhle parádu můžete už nyní a to na obvyklém místě. Pro každého výherce je připraven výše zmíněný komiks. Jelikož se jedná o horkou novinku, jsme si jisti, že jí nepohrdnete. Podle nás je proto rozhodně o co hrát, souhlasíte? Neváhejte a utíkejte odpovědět na první otázku!

Stejně jako minule se samozřejmě můžete těšit na přímý přenos losování vítězů. Losování proběhne ve službě „hangout“ (setkání) na Google Plus a odkaz na něj naleznete včas přímo na stránce soutěže. Upozorněni na něj budete včas také na Facebooku.

PS: Bonus! Protože máme dnes narozeniny a máme vás rádi, mám pro vás drb. Víte jaký? Ode dneška budeme soutěžit až do Vánoc! :) + ti z vás, kteří nás mají v oblíbených na Facebooku a v této soutěži vyhrají, by se měli po vyhlášení výsledků přihlásit, čeká na ně ještě pěkný kreditový bonus. Pokud nás v oblíbených nemáte, měli byste to i proto okamžitě napravit, rozhodně se to vyplatí :)

Hodně štěstí všem!

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

La.Volpe
před 271 týdny
Děkuji za soutěž ;)
Salem
před 271 týdny
Tak doufám že se mi poštěstí jako před 2 roky na vánoce kdy jsem vyhrál...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY