Facebook Twitter E-mail
12. listopadu 2014

Stanice AMC hledá správce FB stránky, šanci má každý!

Hledá se znalec filmové a seriálové tvorby!

AMC, televizní stanice s více jak třicetiletou tradicí a renomovaný producent áčkových, cenami ověnčených seriálů (např. Mad Men, Breaking Bad či The Walking Dead), vstupuje na český trh a chybět nemůže ani na Facebooku. A protože si myslíme, že filmům a seriálům rozumíte nejvíce vy, samotní diváci a naši fanoušci, rozhodli jsme se vybrat správce FB stránky stanice AMC právě z vašich řad.

Pokud jste více živí než mrtví, rádi píšete, hýříte kreativitou a jste tak trochu PC rebelové, napište nám do zpráv na FB profilu AMC Česko a uveďte, proč bychom měli vybrat právě vás. Nezapomeňte na krátké shrnutí svých dosavadních zkušeností a případných referencí souvisejících s touto pozicí (publikované příspěvky apod.).

Zároveň připojte návrh jednoho postu na FB spojeného se seriálem PC Rebelové nebo Zlom. Téma příspěvku je čistě na vás, měl by obsahovat i ilustrační obrázek.

Vítěze vybereme na začátku prosince a odměnou mu bude honorovaná práce admina FB stránky AMC Česko.Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 153 týdny
Longmire bežal na A&E... *facepalm*
Sang
před 153 týdny
Dobrý den, jaká je časová náročnost této pozice?
megawir
před 153 týdny
kontakt musíš udělat tak, jak je popsáno v článku, tady ti na tyhle...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY