Facebook Twitter E-mail
12. listopadu 2014

Graceland obnoven pro třetí sérii!

Další den, další dobré zprávy. Tentokrát potěšíme fanoušky stanice USA Network, která dala zelenou nové sérii jednoho ze svých dramat. Jde o seriál Graceland, který se v létě 2015 vrátí se třinácti novými epizodami.

Zpráva o prodloužení přichází dva měsíce po finále druhé série. „Tato série Gracelandu diváky vzala na divokou jízdu s neočekávanými zvraty a šokujícím cliffhangerem, kdy nevíme, jak se situace pro hlavního hrdinu vyvine,“ prozradil Chris McCumber, ředitel stanice. „Jeff Eastin a talentované osazenstvo splňují všechny položky kvalitní zábavy a nemáme pochyb o tom, že třetí řada nás opět bude udržovat v napětí.“

Graceland se poprvé představil v červnu 2013 se solidními 3,3 miliony diváky, číslo se poté usadilo na dvou milionech fanoušků. Druhá série však poklesla a osud seriálu byl nejistý. Drama se přidá k obnoveným Royal Pains, Suits a Satisfaction. Osud Covert Affairs zůstává stále nejasný.


Sledujete toto letní drama? Těší vás obnovení pro třetí sérii, nebo znáte lepší seriály, se kterými se dají měsíce prázdnin trávit?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lydia
před 174 týdny
Tak to je nejlepší zpráva týdne. Už jsem se začínala bát :)
Spunky
před 174 týdny
Super, super super! Ten konec 2. série mě docela dostal, jsem hodně zvědavá,...
Carljack
před 174 týdny
Souhlasím, výborná - i když očekávaná - zpráva. USA Network momentálně...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY