Facebook Twitter E-mail
14. listopadu 2014

ABC má zájem o sitcom o gay fotbalistovi

Americká stanice ABC se pustila do vývoje singlekamerové komedie o fotbalistovi Robbie Rogersovi, který jako první profesionální sportovec v Severní Americe otevřeně přiznal svou homosexualitu. Scenáristkou tohoto projektu bude Claudia Lonow a producenty Craig Zadan a Neil Meron společně s Rogersem. Seriál ponese název Men In Shorts.

Seriál má v plánu kombinovat prvky rodinné komedie a komedie z pracovního prostředí. Co se týče rodiny, ta bude stejně, jako je tomu ve skutečném Rogersově životě, konzervativní. Části odehrávající se v práci pak budou zkoumat vztahy hlavní postavy s ostatními spoluhráči poté, co vyjde najevo se svou pravou sexualitou.

Nyní něco málo k Robbiemu Rogersovi. S tím, že je gay, se veřejně svěřil v únoru loňského roku, přičemž zároveň oznámil, že jde na odpočinek a fotbal tak pověsí na hřebík. Odešel, aby se vyhnul komentářům ze strany fanoušků a tisku, ale o dva měsíce později po srazu LGBT komunity svůj odchod přehodnotil a aby nevypadal jako zbabělec, rozhodl se vrátit.

Producenti Zadan a Meron v poslední době kromě Men In Shorts také prodali další singlekamerovou komedii s názvem Eat Sleep Poop pro NBC a pro tutéž stanici usilovně nacvičují na speciál Peter Pan Live!, který se své premiéry dočká už 4. prosince. Men in Shorts je zatím ve fázi projektu. Práva na životní příběh zakoupila Meronova společnost Storyline Entertainment společně s Universal Television v červenci tohoto roku.


Podívali byste se na komedii o homosexuálním fotbalistovi? Má podle vás tento námět potenciál uspět?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

allyska
před 160 týdny
Zaujalo mě to, ale taky si neumim představit, že to bude komedie.
ševča
před 130 týdny
Kdyby to bylo životopisné, beru, ale udělat z toho komedii? Seriály...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY