Facebook Twitter E-mail
15. listopadu 2014

CBS se vrhla do překvapivého rušení!

Velmi nevšední tah udělala během noci stanice CBS. Ta oznámila, že se rozhodla nadále nepokračovat se svým loňským hitem, komedií The Millers.

Natáčení seriálu bylo s okamžitou platností ukončeno. V současné době to vypadá, že poslední odvysílanou epizodou bude 2×05, naplánovaná v programu na 17. listopadu.

Posledních pár týdnů bylo pro The Millers těžkých. V letošní sezóně seriál přišel o lukrativní slot po TBBT, když se přesunul na pondělní večery za 2 Broke Girls. Tento přesun pro něj znamenal stále se snižující sledovanost, kdy týden co týden padal na nové series low. Prozatím není jasné, čím stanice zaplní díru v programu, ovšem klasický výplňový seriál Mike a Molly má v záloze již několik epizod páté série.

The Millers vznikal pod taktovkou showrunnera Grega Garcii (My Name Is Earl). Tvůrci se rozhodli v letošním roce přidat novou krev v podobě komika Seana Hayese, který se přidal k již tak dost lákavému osazenstvu v čele s Willem Arnettem, Margo Martindale a Beau Bridgesem. Tah se ovšem nevyplatil a nízká čísla seriálu sebou táhla dolů také následující novinku Scorpion. Poslední epizoda Millers získala rating 1.5, který je na stejné úrovni jako jediná komediální novinka CBS – The McCarthys.

CBS si na midseason schovává komedii The Odd CoupleMatthew Perrym a dramata Battle Creek a CSI: Cyber.


Sledovali jste Millerovce? Mrzí vás odepsání této zajímavé rodinky? Přáli byste si alespoň dojet do konce druhou sérii? Nebo stanice měla poznat neúspěch už na jaře a druhou řadu ani neobjednávat?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Shppen
před 157 týdny
Jakoze me se tenhle serial dost libil, ale kdyz uz ho zrusili nemohli to udelat...
Beatrix
před 157 týdny
Proč vždycky zruší to, co se mi líbí?!
jukab
před 157 týdny
To mi vůbec nevadí, do komedie to mělo daleko, navíc rychlý pád a zrušení bylo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY