Facebook Twitter E-mail
18. listopadu 2014

Tommy Flanagan vymění gangy za pomstu!

Seriál Sons of Anarchy (Zákon gangu) v prosinci ukončí svoji sedmiletou pouť a jeden z hlavních herců, Tommy Flanagan, již má další angažmá. Upsal se totiž na víceepizodní roli v seriálu Revenge (Pomsta)!

Ztvární postavu jménem Malcolm Black, což bude silný a nebezpečný psychopat ve vysoké funkci. Navíc si pamatuje všechny, kteří jej v minulosti jakkoliv podrazili. Black je dále popisován jako chladný a vypočítavý a pokud jde o ochranu své rodiny či majetku, je velmi neúprosný.

Poprvé se s Malcolmem Blackem setkáme v jedenácté epizodě čtvrté série, což bude první díl po vánoční přestávce. Přesné datum zatím sice není známo, ale předpokládá se někdy na začátku roku 2015.

Flanagan se narodil ve skotském městě Glasgow 3. července 1965. Kromě SoA se objevil v seriálech 24, Lie to Me, Detroit 1–8–7 či Law & Order: Special Victims Unit.


Vypadá to, že Black bude velký záporák. Podrazila ho i Emily? Nebo snad Victoria?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 152 týdny
Tak takového herce si umím jako psychopata představit,bude to skvělá podívaná
TerushQaH
před 152 týdny
Už se moc těším, bude to určitě dost zajímavé :-)
Petr Schinzel
před 152 týdny
Akorát mě bude asi scházet to jeho nářečí ze SOA :)

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY