18. 11. 2014

Horečka včerejší noci: Prodlužujeme i rušíme!

Horečka včerejší noci: Prodlužujeme i rušíme!

V noci z pondělí na úterý se stanice rozhoupaly k poměrně velkému počtu rozhodnutí ohledně nových sezón svých seriálů. Řada přišla na CW, Fox, ale třeba i kabelovku TV Land.

Začneme dobrými zprávami. Stanice CW objednala nové série svých neskriptových programů, které se do vysílání vrátí v roce 2015. ANTM se vrátí s 22. cyklem. Seriál má v páteční večery menší, leč velmi stabilní publikum. Vrátí se také dvě kouzelnické show – Penn and Teller: Fool Us a Masters of Illusion. Druhý zmíněný původně běžel na My Network TV, kde byl zrušen. Po letech ho v roce 2013 vzkřísila právě CW.

Fox se také ocitla v dávací náladě. Její letní taneční reality show So You Think You Can Dance se vrátí v létě 2015 s 12. sérií a novým formátem. Tanečníci budou řazeni do dvou týmů – jevištní (moderna, balet, jazz, step) a pouliční (hip-hop, animace, breaking). Finálová top 20 bude mít deset tanečníků z každého týmu a až živě budou nuceni tancovat mimo svůj styl.

Noc ovšem nenesla jen ovoce. Se svou nyní běžící šestou sérií se rozloučí ikonický sitcom TV Land – Hot in Cleveland. Seriál byl prvním skriptovým projektem stanice a slavil velké úspěchy. Vysílal se ve více než 210 zemích a v USA se dostal do syndikace v 96 procentech ú­zemí.

Rozhodnutí přichází tři měsíce poté, co tvůrkyně Suzanne Martin v rohovoru sdělila, že by chtěla vytvořit minimálně osm sérií. Od své premiéry má Cleveland v průměru 2,4 milionu diváků. Herečka Betty White dostala za svůj výkon v hlavní roli nominaci na Emmy.


Sledujete některé z obnovených seriálů? Mrzí vás zrušení Clevelandu? V jaké doufáte zakončení?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
Olca

Olca

Hot in Cleveland sleduji, ale že by mi zrovna tenhle seriál chyběl, se říct nedá... Rozhodně po něm truchlit...
před 280 týdny
ševča

ševča

Hot in Cleveland býval dobrý, ale hodně klesnul.
před 256 týdny
Další články k tématu