Facebook Twitter E-mail
20. listopadu 2014

TBS sází vše na seriál American Dad!

Zdá se, že pro TBS bylo odkoupení foxovského seriálu American Dad! sázkou na jistotu. Ani ne měsíc po oficiální premiéře jedenácté řady ho jeho nová stanice prodlužuje pro novou sérii.

První díly American Dad! přinesly nové stanici poměrně slušná čísla – premiérové epizody zaznamenaly průměrně 3,1 milionu diváků (za celou noc v součtu s opakováními). „Jsme nadšení úspěchem American Dad! a jsme si jistí, že seriál bude pokračovat ve své báječné jízdě pokračovat,“ řekla Deborah K. Bradley, výkonná viceprezidentka a šéfka programových akvizic. „Objednáním nové sezóny chceme podpořit Setha MacFarlanea [tvůrce seriálu – pozn. red.]*, že bude moct ve své fantazii posunout agenta CIA Stana Smithe a jeho rodinu na úplně novou úroveň.“*

Přestože se zdá, že American Dad je úspěch, kladné body jsou zkaleny jedním faktem – seriál se usadil téměř až na chvostu všech originálních seriálů na TBS, co se týče sledovanosti. Jedničkou stanice dál zůstává Sullivan & Son těsně následovaný Cougar Town. Všechny ale může přeskočit Ground Floor, jehož druhá řada odstartuje v prosinci.


Prospěl seriálu přesun na novou stanici? Těší vás další řada? Má seriál co nabídnout?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 212 týdny
"good morning, USA, I got a feeling that it's gonna be a wonderful...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY