Facebook Twitter E-mail
20. listopadu 2014

Netflix oživuje další seriál!

Stýská se vám po vašich předčasně zrušených seriálech? Pak stále nemusíte ztrácet naději. Vždy existuje šance, že seriál najde nový domov na jiné stanici, případně na stále se rozvíjející streamovací službě.

Nejnovějším příkladem je drama Longmire, který vstává z mrtvých díky Netflixu. Ten oznámil, že seriálu objednává čtvrtou sérii, která bude do oběhu vypuštěna v roce 2015.

Kabelovka A&E zrušila Longmire v srpnu po třech sériích. Rozhodnutí překvapilo fanoušky, kteří nebyli moc spokojení hlavně kvůli obřímu cliffhangeru na konci třetí série. Od té doby producenti nabízeli drama jiným stanicím a od minulého týdne se začaly objevovat informace o tom, že právě Netflix uvažuje o převzetí seriálu.

„Když za námi Warner Horizon Television přišel s myšlenkou nové série Longmire, byli jsme zaujatí, především díky tomu, že seriál je jedinečný a stabilně skvělý,“ řekla Cindy Holland, viceprezidentka původního obsahu na Netflixu. „Jsme nadšení, že můžeme pomoct k pokračování příběhu Walta Longmirea.“

Tento případ není první, kdy Netflix zachránil seriál od zrušení. V loňském roce objednal závěrečnou sérii The Killing poté, co jej AMC podruhé zrušila. Na rozdíl od The Killing zde Netflix nenaznačil, že by čtvrtá řada Longmire měla být poslední.

Podle dostupných informací příběh naváže přesně v momentě, kde skončil ve finále třetí série.


Jste nadšení z návratu Longmire? Líbí se vám, že Netflix oživuje již zrušené seriály?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Sleslikslicka
před 157 týdny
Yes! Tohle bylo fakt neuvěřitelný rušení seriálu v plné síle se stabilní...
Willow R.
před 157 týdny
To zabolelo.
dagsoftware
před 156 týdny
Mohli by radšej obnoviť Ringer, ale nezabiehať do káblovkového štýlu, nech sa...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY