Facebook Twitter E-mail
21. listopadu 2014

Luther se vrátí s dvojdílnou minisérií!

Tomu se říká opravdu rychlá reakce. Jen nedlouho poté, co byla oficiálně potvrzena objednávka k pilotu seriálu Luther, přichází zpráva, která potěší všechny ty, co se dožadovali raději pokračování originálního seriálu.

Fanoušci se během roku 2015 totiž dočkají dvoudílné minisérie. BBC tak oživí drama, ve kterém zářil Idris Elba. Bylo oznámeno, že Elba si zopakuje roli detektiva Johna Luthera.

Tvůrce série Neil Cross opakovaně tvrdil, že v příběhu zbývá ještě mnoho života. Nyní tedy připraví dvě hodinové epizody v koprodukci BBC Drama Production a BBC America.

„Od chvíle, kdy jsme se s Johnem Lutherem rozloučili na Southwark Bridge, stěží utekla minuta, kdy jsem si neříkal, co se dělo dál,“ řekl Cross a dodal: „Tak jsem se to rozhodl zjistit. Dáváme partu zase dohromady. Luther se vrací tam, kam patří. Zpět na BBC. Zpět do Londýna. Zpět do práce.“

Natáčení bude zahájeno v březnu v Londýně a premiéra by měla být připravena na konci roku 2015 na BBC America.

Luther se vysílal tři série a dočkal se celkem 14 epizod. V roce 2011 vyhrál Idris Elba za tuto roli Zlatý glóbus. Seriál získal také osm nominací na cenu Emmy. Luther patří mezi seriály oblíbené kritiky a jeden z nejlépe hodnocených seriálů stanice BBC.


Máte radost z návratu „originálního“ Johna Luthera? Myslíte, že se příběh uzavře úplně?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ragnarok8
před 182 týdny
Super! Asi bych si měl Luthera zhlédnout, už jen kvůli Idrisovi.
Pajky
před 182 týdny
Tys ho neviděl? Styď se! :)
Greatsun
před 182 týdny
Tak to se tesim. A to velmi:-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY