Facebook Twitter E-mail
23. listopadu 2014

Better Call Saul zná své datum premiéry!

Dlouho očekávaný spin-off hitu Breaking Bad má konečně své datum premiéry. Dlouho byl znám pouze rok 2015, ale teď už se s jistotou ví, že se nám Better Call Saul představí 8. února 2015. Tehdy bude odvysílán pilotní díl a druhý díl hned den poté, 9. února. Tam už se Saul usadí ve svém pravidelném slotu v pondělní večery.

Že AMC svému novému seriálu věří, už bylo prokázáno, když celé měsíce před premiérou získal Better Call Saul objednávku na druhou sérii. Ta se odvysílá v roce 2016, a přidá se tak k již předtím objednané desetidílné první sérii.

Better Call Saul bude pojednávat o právníkovi Jamesovi McGillovi, který později přijme jméno Saul Goodman, a hodlá dokumentovat jeho život předtím, než spojil síly s velkým Heisenbergem, Walterem Whitem. Děj se začne odehrávat v roce 2002 a logicky bude předcházet událostem v Breaking Bad, ale tvůrci prozradili, že seriál později dosáhne i k životu a době Waltera Whitea a dokonce i k době po konci Breaking Bad. Ze staré bandy z Perníkového táty se vrátí i Mike Ehrmantraut, ale objeví se i nové postavy, například Michael McKean si zahraje Saulova tátu, kromě něj se v seriálu staví i Rhea Seehorn, Patrick Fabian a třeba Michael Mando.

Spolu s datem premiéry seriálu stanice AMC zveřejnila také krátký teaser, který má na jejich snad další budoucí hit nalákat. Takže nezapomeňte, 8. února 2015.


Těšíte se na spin-off Breaking Bad? A dokáže se podle vás alespoň vyrovnat kvalitě svého předchůdce?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

vetaiveta
před 152 týdny
Nevěřím tomu, že se BB něco vyrovná, ale snad bude alespoň dobrým...
Butcher
před 151 týdny
Na toto se nejvic tesim, Saul nejvetsi borec !
veruu.u
před 151 týdny
Těším se, jsem zvědavá jak to bude vypadat.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY