Facebook Twitter E-mail
23. listopadu 2014

Sullivan & Son říkají nashledanou

Další z nekonečné řady rušení je sitcom kabelovky TBS s názvem Sullivan & Son. Stanice si očividně dělá místo pro své novinky, oznámila, že čtvrtá série již nebude.

Seriál pocházel z pera Stevea Byrneho. Šlo o komedii ve stylu Cheers v centru s lidmi ze střední třídy z Pittsburghu. Třetí série měla v průměru 1,6 milionu diváků a rating 0.6. Obě čísla jsou zrhuba o 20 procent nižší než v předchozí sezóně.

Zpráva o zrušení přichází měsíce poté, co po třech letech stanice ukončila komedii Men at Work. Jak Men, tak Sullivan pomohly stanici k úspěšnému vstupu na pole vlastní tvorby. Od té doby na svá bedra TBS převzala komedii Cougar Town, která v letošní sezóně také končí, animák American Dad, který byl prodloužený pro novou sérii, a z vlastní tvorby Ground Floor, který dostal objednávku na druhou sérii.

Z novinek má stanice nachystány komedie Tribeca, Your Family or Mine a Buzzy's.


Sledovali jste Sullivana? Mrzí vás zrušení, nebo jde o jeden z těch slabších sitcomů?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 151 týdny
to je škoda :(
ševča
před 103 týdny
Nebylo to nic extra, ale špatné taky ne.

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY