Facebook Twitter E-mail
21. listopadu 2014

Další soutěž! Máte rádi Benedicta Cumberbatche? :)

Vážení a milí fanoušci, ti z vás, co nás pozorně čtou, nejsou překvapeni, že sotva jedna soutěž skončila, začíná další. Včera jste měli poslední možnost odpovídat v té s CREW, dnes už tu je jedna další :) Přesně jak jsme slíbili v našem narozeninovém článku, vyhrávat parádní ceny s námi budete moci až do Vánoc! Včetně této stihneme ještě tři soutěže!

Cenami tentokrát přispívá naše oblíbené nakladatelství XYZ a těšit se můžete na knižní novinku nazvanou prostě a jednoduše Benedict Cumberbatch.

Benedict Cumberbatch už si zahrál detektiva i netvora, advokáta i vědce, politika i malíře, komika i špiona. Ztvárnil celou řadu hlavních i vedlejších rolí – současné ikony, historické postavy i fiktivní oblíbence, od Stephena Hawkinga, přes Williama Pitta mladšího, až po Frankensteina. Nejvíce ho však proslavila role osobitého a drzého, do jedenadvacátého století zasazeného Sherlocka Holmese ve světově oblíbeném seriálu BBC. Biografie, kterou můžete vyhrát, popisuje vše zajímavé z jeho života včetně dobrodružných zážitků z Cumberbatchových cest Tibetem a traumatu prožitého během únosu v jižní Africe. Cumberbatchův rušný osobní život, hvězdná herecká kariéra a vtipné a skromné rozhovory, jimiž je proslulý, jsou zkrátka dokonalým předpokladem pro vznik poutavé a čtivé biografie, která osloví nejen hercovy nejvěrnější fanoušky.

Nezní to špatně, co říkáte? Pokud ne pro sebe, rozhodně byste se měli pokusit knihu vyhrát třeba pro někoho blízkého k Vánocům. Soutěžit můžete už nyní a to na obvyklém místě. Pokud jste to ještě neudělali, přečtěte si také pravidla!

Hodně štěstí všem :)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

WhiteSparkle
před 152 týdny
Ooo, paráda, Benedict je naprosto úžasný, jdu na to! Skvělá soutěž, palec...
pozitkar
před 151 týdny
Nejvíce přeceňovaný jo, ve Star Treku hrál sice dobře, ale Sherlocků bylo během...
Lucik21
před 151 týdny
Ve Star Treku je super, stejně jako v jiných filmových, seriálových...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY