Facebook Twitter E-mail
22. listopadu 2014

NBC odhazuje další seriál, Netflix ho zachraňuje!

Opravdu, nešálí vás zrak. Několik dní poté, co streamovací služba Netflix oznámila, že pod svá ochranná křídla bere drama Longmire, přichází nyní další seriál, který bude odvysílán na Netflixu místo původní stanice.

Jedná se o komedii Unbreakable Kimmy Schmidt, která vzniká pod taktovkou komičky Tiny Fey. Stanice NBC projekt vybrala pro seriál v květnu 2014, v programu na podzim ho ovšem neměla s tím, že seriál bude mít premiéru v midseason někdy na začátku roku 2015. To se ovšem nestane.

Místo toho bude celá první řada vypuštěna na Netflixu v březnu 2015. Aby toho nebylo málo, Netflix spolu s přesunem seriálu oznámil, že rovnou objednává druhou sérii! Kimmy zde doplní rapidně stoupající počet komediálních projektů, mezi které patří Love, Orange Is the New Black, Grace and Frankie a BoJack Horseman. Zatím není vyloučen ani návrat Arrested Development s novou řadou.

Naopak pro NBC znamená odsunutí Kimmy druhou zrušenou komediální novinku, která byla zrušena ještě před premiérou. První z nich byl vesmírný Mission Control. Stanice má na midseason z komedií připravenu závěrečnou řadu Parks and Recreation a dále novinky One Big Happy a Mr. Robinson.

Co to znamená pro naši tipovačku? NBC se seriálu zbavila, takže i když dostal objednávku na novou sérii, správný tip mají ti, kteří tipovali zrušení.


Jste překvapení tímto tahem? Fandíte seriálu, nebo jste rádi, že jej NBC odhodila a vy tak můžete slavit body do tipovačky?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 156 týdny
súhlas ;) keď už nastala takáto "prekérna" situácia, mohli by...
_karel_
před 156 týdny
Buď to, anebo takový seriál z tipovačky dodatečně vyřadit. Než se...
ševča
před 127 týdny
S rozhodčím se nehádá.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY