Facebook Twitter E-mail
24. listopadu 2014

Glee: Fanoušky čeká dvojitá svatba!

Sedmiměsíční čekání na finálovou řadu seriálu Glee, do jehož premiéry zbývá už jen pár týdnů, se pomalu blíží ke konci a postupně se začínají objevovat střípky o tom, co fanoušky v posledních 13 epizodách čeká. Již dříve jsme vás informovali, že se objeví pět nových postav, ovšem vrátí se i staří známí.

Nyní se na seznam novinek přidávají i zprávy o tom, že v poslední sérii zazní svatební zvony. Herečka Naya Rivera, která ztvárňuje serálovou Santanu, na svůj Instagram zveřejnila fotku svatebního závoje a připsala komentář, že ji čeká na place vzrušující den. Ovšem Santana a Brittany (Heather Morris) nebudou jediným párem, který si v seriálu řekne své ano. Údajně se mohou diváci těšit ještě na jednu svatbu.

Identita druhého páru zatím vyzrazena nebyla, ale existuje hned několik možností. Uzavřou snad svazek manželský Puck (Mark Salling) a Quinn (Dianna Agron)? Rachel (Lea Michele) a Jesse St. James (Jonathan Groff)? Sam (Chord Overstreet) a Mercedes (Amber Riley)? Kurt (Chris Colfer) a Blaine (Darren Criss)? Nebo snad Blaine a Karofsky (Max Adler)? Možností je opravdu spousta, jelikož nikdo z nás zatím neví, s čím se tvůrci tentokrát vytasí.

Glee se bude vysílat v páteční večery, počínaje 9. lednem.


Těšíte se na finálovou sérii? Máte radost ze svatby Santany a Brittany? Kdo bude podle vás druhým novomanželským pá­rem?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 155 týdny
mám to stejně, Puck s Quinn mají podle mě nejlepší chemii, nikdy jsem...
IcePrincess
před 155 týdny
Souhlasím. Ne že by se mi Sam a Mercedes nelíbili, ale Samovi to...
Brontofúzik
před 154 týdny
Podľa mňa ten druhý pár budú Klain a aj by som im to dopriala. Milujem síce...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY