Facebook Twitter E-mail
22. listopadu 2014

Losování soutěže s Crew

Máme tu první z řady předvánočních losování. Tentokrát s nakladatelstvím Crew , které nám poskytlo do soutěže komiks Zero od českého rodáka Aleše Kota. Pokud ho chcete mít ve své sbírce, tak začněte co nejrychleji provádět všechny možné i nemožné čarovné rituály, aby vám při losování přálo štěstí.

Ostré losování proběhne dnes opět v přímém přenosu (dnes možná i se zvukem), odhadem tak v 19:15, nebo o chvilku později, podle toho jak usnout děti, aby nerušily hladký průběh losování. :-)

Všechno ostatní zůstává při starém, takže naše losovací aplikace je již připravena na vaš testy a na naše ostré losování. Jako obvykle zároveň losuje i dva náhradníky v případě, že někdo nečetl pravidla a vyplnil nesmyslnou adresu, či adresu do zahraničí. Pak bez výjimky získává cenu první náhradník. Kdyby problémů bylo více, tak druhý náhradník a pokud jich bude ještě více, tak dovylosujeme další náhradníky (tentokrát již mimo záznam).

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IrmaVep
před 155 týdny
Mně se už ty soutěže pletou :D Co byla ta první otázka?
megawir
před 155 týdny
Byl to ten název, pokud se nepletu? Správná odpověď byla Hedge Knight a...
domi158
před 154 týdny
gratulujem výhercom :) snáď sa sa šťastena usmeje aj na mňa

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY