Facebook Twitter E-mail
25. listopadu 2014

Cristela má plnou sérii

Komedie Cristela je další novinkou, která se v posledních dnech dočkala objednávky na plnou sérii. Stanice ukázala důvěru, kterou do seriálu vkládá, a oznámila, že se Cristela dočká 22 epizod.

Komedie se natáčela se sníženým rozpočtem poté, co ABC odmítla objednat pilot. Nicméně prodluční studio 20th Century Fox TV zaplatilo poplatek a natočilo prezentaci. Využilo k tomu prostory, kde vzniká Last Man Standing a také jeho štáb včetně režiséra Johna Pasquina.

Příběh se točí okolo mladé latinoameričanky, která žongluje se dvěma kulturami, aniž by patřila plně do jedné z nich. Po šesti letech studování práv získá svou první práci – neplacenou stáž v prestižní právnické firmě.

Seriál získal po premiéře slušné recenze, pdařil se i start v pátek večer, kdy první díl dokonce předčil svého předskokana Last Man Standing v ratingu i celkové sledovanosti. Za uplynulých sedm epizod má Cristela slušnou sledovanost kolem 5,5 milionu diváků.

Jde o druhou komedii, která na ABC dočkala objednávku na plnou řadu (první byl Black-ish). Obě komedie jsou součástí strategie dosadit do komedií menšiny; třetí je pak midseason komedie Fresh Off the Boat.

Tato sezóna je pro komedie těžká. Kromě Black-ish a Cristely dostal objednávku na extra epizody jen Marry me, ovšem tam jde pouze o pět dílů navíc.


Je Cristela vaším šálkem kávy? Jste rádi za plnou sérii? Jak myslíte, že seriál dopadne na konci sezóny? Má šanci přežít smrtelný pátek?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 151 týdny
tak to je skvělá zpráva
dm66
před 151 týdny
Super sprava.Cristelin humor je neopakovatelny!
ševča
před 98 týdny
Ony ty místnosti jsou podobné. Já si vždycky říkala, jestli použili stejné...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY