Facebook Twitter E-mail
26. listopadu 2014

USA Network už ví, kdy se vrátí Suits a Sirens

Stanice USA Network oznámila, kdy se fanoušci mohou těšit na návrat jejího právnického hitu Suits (Kravaťáci), stejně jako na druhou řadu loni úspěšné komedie Sirens.

U Suits nás čeká druhá polovina čtvrté řady. Víme, že je rozhodně na co se těšit. V závěrečném díle první poloviny šlo totiž do tuhého, Louis se dozvěděl Mikeovo tajemství a poté výměnou za svou mlčenlivost donutil Jessicu k partnerství a jak to bude pokračovat?

Víme již i o několika hostech, na kterém se můžeme těšit. Například se dočkáme Troian Bellisario nebo důležité role pro Tricii Helfer. Těšit se můžeme také na návrat starých známých. Mezi nimi nebude chybět Stephen Macht (profosor Gerard z Harvardu), Wendell Pierce (otec Rachel, Robert Zane), Neal McDonough (vyšetřovatel Sean Cahill), Eric Roberts (podnikatel Charles Forstman) nebo Željko Ivanek (Eric Woodall). Návrat je stanoven na 28. ledna.

To u Sirens se chystá premiéra druhá série. Oproti první řadě se seriál dočkal rozšířené objednávky a místo 10 epizod jich bude letos vysílat hned 13 a tu první si připravuje na 27. ledna.

Drama od Denise Learyho loni těžilo právě z programové společnosti Suits. Letos se ukáže, jestli trojice záchranářů v Chicagu bude mít dobrou sledovat i bez silného předskokana.


Těšíte se na druhou polovinu Suits? Budete sledovat druhou řadu Sirens?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

petruska.77
před 203 týdny
Super, na Suits už se moc těším! Leden už je za chvilku :)
LuciKr
před 203 týdny
Leden, to je zítra že jo? ŽE JO!
Ragnarok8
před 203 týdny
To zase budou bezesné noci a nervové čekání na další díl. Čtvrtá série byla...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY