Facebook Twitter E-mail
26. listopadu 2014

True Detective dokončuje obsazování hlavních rolí

Tak a konečně je to tady. Obsazení k druhé sérii True Detective (Temný případ) zná svou finální podobu. Nejprve se potvrdila účast Colina Farrella, následoval Vince Vaughn a do třetice svou účast potvrdil i Taylor Kitsch. Nyní se konečně dostalo na hlavní ženskou postavu.

Stanice potvrdila, že se k obsazení připojí Rachel McAdams. Oficiálně stanice také potvrdila účasti Taylora Kitsche a Kelly Reilly i s popisem jejich postav.

Rachel McAdams si můžete pamatovat hlavně díky její filmové kariéře, a to převážně z romantických filmů jako Nesvatbovi, Navždy spolu nebo naposledy Lásky čas. Role v True Detective je v podstatě její první seriálová zkušenost. Představí se jako Ani Bezzerides, detektiv z Ventura Country, jejíž nekompromisní etika ji dostává do rozporu se systémem, kterému slouží.

Jak už bylo dopředu avizováno, Kitsch se objeví v roli Paula Woodrugha, válečného veterána, který pracoval jako důstojník na motorce u dálniční policie v Kalifornii. Teď však utíká od složité minulosti a skandálu, který se nikdy nestal. Reilly si zahraje postavu jménem Jordan, manželku podnikatele (Vaughn). Je popisována jako bývalá neúspěšná herečka, která je plnohodnotným partnerem pro byznys a ambice svého manžela.

Oznámeno bylo ještě jedno obsazení vedlejší role. V té se objeví herečka Adria Arjona a zahraje si Emily, přítelkyni Paula Woodrugha, která je i přes své dívčí kouzlo velmi praktická.

Druhá série True Detective se bude skládat z osmi hodinových epizod a natáčení začne v Kalifonii. První dvě epizody bude mít na starost Justin Lin.


Jak se vám líbí obsazení pro druhou sérii? Myslíte, že se přiblíží laťce kvality ze série první?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Cherry :-*
před 151 týdny
Tak super :D :D Moji oblíbení herci, za tu Rachel jsem moc a moc ráda.
Bája
před 151 týdny
Na Rachel McAdams se neskutečně těším, doufala jsem, že ji opravdu potvrdí. A...
evo50
před 145 týdny
Paradne obsadenie uš sa tešim...xd

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY