Facebook Twitter E-mail
28. listopadu 2014

Neodvysílané epizody Manhattan Love Story a Selfie online!

Fanoušci seriálu Selfie tuhle novinu už znají; pro fanoušky Manhattan Love Story je to novinka, která je jistě potěší. Oba zrušené seriálů totiž stanice ABC nabídla Hulu, která je nabídne online včetně zbývajících natočených dílů. Tyto epizody se nedostaly do vysílání poté, co stanice oba seriály zrušila a odstranila z programu.

Epizody jsou dostupné na Hulu, Hulu Plus a ABC.com od 25. listopadu. Epizody budou dostupné vždy jedna po týdnu, podobně jako se vysílá v televizi. Už dříve ale oznámila novozélandská TVNZ, že odvysílá všechny epizody včetně zbývajících na svém ondemand serveru. Televize původně chtěla celý seriál vysílat v roce 2015 na TV2, ale rozhodla se upřednostnit svou videoslužbu.

O novince jako první informovala tvůrkyně Selfie Emily Kapnek na svém twitterovém účtu:


Manhattan Love Story a Selfie se staly popořadě první a pátou zrušenou novinkou této sezóny, která se do vysílání dostala. Manhattan Love Story se poroučel z programu po čtyřech epizodách, Selfie se už od druhé epizody držel ratingu 0.9 a stanice ho zařízla dva týdny po prvním zrušeném seriálu.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ka-ce-nec-ka
před 150 týdny
Šel někomu další díl MLS přehrát? Napsalo mi to, že pouze v USA. :(
Veruuuu
před 150 týdny
Taky nic a na sosnutí jsem to nenašla. :( Doufám, že se to objeví.
Veruuuu
před 149 týdny
Tak hlásím, že díly už se dají najít na netu. :) Mají koncovku ts, je trochu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY