Facebook Twitter E-mail
30. listopadu 2014

Once Upon a Time: Cruella de Vil, Ursula a Maleficent

V druhé polovině čtvrté série pohádkového Once Upon a Time se to bude v tomto seriálovém světě hemžit samými záporačkami. V prvé řadě se můžete těšit na návrat Maleficent v podání Kristin Bauer van Straten ze seriálu True Blood, která se představila během první série. K Maleficent se přidá i zákeřná Ursula a trio doplní samotná Cruella de Vil.

Podrobnosti týkající se dějové linky si tvůrci nechávají pro sebe, ale informace o castingu na zbylé dvě role se utajit nepodařilo. Ursulu ztvární herečka Merrin Dungey, kterou si můžete pamatovat například ze seriálu Alias nebo Summerland. Ursula se však v seriálu už jednou objevila. V jedné epizodě třetí série si Regina (Lana Parrilla) na sebe vzala její podobu, aby zmanipulovala malou mořskou vílu Ariel (JoAnna Garcia-Swisher).

Co se týče Cruelly de Vil, její role se zhostí irská herečka Victoria Smurfit, která si zahrála v seriálu Dracula. O své nadšení ze získané role ve Once Upon a Time se podělila i na Twitteru. Opět nejsou známy bližší informace, ale jedna z fanynek, která se byla na začátku listopadu podívat na natáčení, prozradila, že Emilie de Ravin (Belle) zrovna točila scénu se štěňátkem dalmatina.

Nová dějová linka by měla být lehce naznačena v posledním díle před zimní pauzou, který poběží 14. prosince. Na nové díly se poté můžete těšit 1. března.


Těšíte se na nové příběhy? Mrzí vás, že dějová linka s Frozen je již téměř u konce?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lokot
před 155 týdny
Paráda už se tesim!
_karel_
před 155 týdny
Tak pokud bude Victoria Smurfit v kůži jako v Draculovi, tak to bude...
Earenis
před 155 týdny
Tak to jsem natěšená, Once upon a time mě stále baví.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY