Facebook Twitter E-mail
30. listopadu 2014

CW se chystá na Iluzionistu

Také stanice CW se pomalu připravuje na novou pilotovou sezónu. Oznámila, že vyvíjí dobové drama s kořeny v Evropě. Jde o projekt The Illusionist, který je seriálovou adaptací stejnojmenného filmu z roku 2006. Potenciální seriál se nebude odehrávat ve Vídni, ale v New Yorku.

Film s Edem Nortonem v hlavní roli se inspiroval povídkou od Stevena Millhausera. Seriálový projekt se odehrává na přelomu devatenáctého a dvacátého století v New Yorku. Hlavní postavou je uznávaný iluzionista, který se po letech strávených ve vězení vrací domů. Tam ovšem zjišťuje, že jeho pravá láska se vdala za bezcitného kriminálníka, který na něj tenkrát zločin nastražil. Hrdina se rozhodne jít do utajení do zločinecké organizace tohoto bosse. Využívá své magické kousky, aby oslnil a dostal se rychle po žebříčku nahoru. Jeho cíl je jasný: Odhalit kriminálníka a vyhrát zpět svou lásku.

Scénáře se chopí Mark Hudis (True Blood). The Illusionist se tak přidává k adaptacím filmů, které jsou v letošní sezóně vyvíjeny pro seriál. Mezi další patří např. Big, Minority Report nebo Rush Hour.


Znáte film? Líbí se vám tento námět pro CW seriál? Kdo by si měl zahrát hlavní role?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ufonka
před 150 týdny
Film byl hodně dobrý, tak uvidíme, co s tím CW provede. Určitě se na to...
Balthazar6
před 150 týdny
Film byl naprosto skvely, takze dam serialu urcite sanci. Jen mam obavu...
ševča
před 94 týdny
Jenom chraň Bůh, aby se to odehrávalo mimo USA.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY