Facebook Twitter E-mail
2. prosince 2014

Prima končí partnerství s Partičkou

Zábavní improvizační pořad Partička dospěl ke svému konci. Televize Prima se ho rozhodla po čtyřech letech ukončit. Včera to oznámila oficiální facebooková stránka Partičky.

Česká Partička vznikla v roce 2011 po vzoru úspěšné slovenské verze, za tu dobu se dočkala již mnoha epizod a její členové začali pro úspěch televizní verze pořádat i živá vystoupení, která si taktéž získala velké počty návštěvníků. Dnes ovšem oficiální stránka Partičky na Facebooku oznámila konec svého televizního pořadu:

„S definitivní platností jsme se dozvěděli, že nové díly Partičky se už točit nebudou. No comment! Není to naší vinou, snažili jsme se dlouho bojovat a maximálně vyjít Primě vstříc. Nepovedlo se.“

Zároveň s sebou tato smutná zpráva nese i jisté pozitivum, a to více živých vystoupení. Partičce se zrušením jejich televizní verze uvolní mnoho času, který se, jak oznámila na Facebooku, rozhodla věnovat právě svým vystoupením pod mottem Partička na vzduchu.

Partička zatím stále zůstává na televizních obrazovkách, ale je jen otázkou času, kdy z vysílání zmizí nadobro, maximálně pak může dojít pouze k reprízování starších dílů. Stanice Prima si ale přece jen nechává otevřená vrátka:

„Je pravda, že v nejbližších měsících s natáčením nových dílů Partičky nepočítáme. Do budoucna ale nevylučujeme, že se k pořadu Partička vrátíme.


Měli jste českou Partičku rádi? Jak moc vám bude chybět? A vyrazíte díky tomu na živá vystoupení?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Martin Chachan Kukurůza
před 228 týdny
Mně osobně je jedno, že se to ruší. Ze začátku jsem se na to rád podíval a...
ševča
před 206 týdny
První pořad Geni a Suchánka, který jsem nesledovala. Nikdy jsem nepochopila, co...
lukascoolarik
před 87 týdny
Partička se vrací. V presskitu k podzimnímu schématu Primy píšou:

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY