Facebook Twitter E-mail
3. prosince 2014

Seriálový světe, těš se, Hugh Laurie opět na scéně!

Skoro osm let nás udivoval, rozesmával a pohoršoval coby svérázný bručoun Gregory House v lékařském dramatu Dr. House (House M.D.). Ale od té doby se Hugh Laurie seriálovému světu vyhýbal a objevoval se spíše na stříbrném plátně. Naposledy to bylo třeba válečné drama Pan Pip (Mr. Pip), nebo v romantické komedii Dcera nejlepšího kamaráda (The Oranges).

Zlákat se nechal politickou komedií z produkce HBO – Viceprezident(ka) (v originále Veep). Díky roli v tomto seriálu dostane možnost využít svoje nesčetné komediální vlohy, ale jestli jde jen o epizodní hostování, nebo dlouhodobější závazek, zatím není vůbec jisté. Tato informace je střežená lépe, než všechno zlato ve Fort Knox.

O čem že je seriál Viceprezident(ka), není těžké uhádnout. Český název poskytuje všechno, co potřebujete vědět. Seriá se točí okolo bývalé viceprezidentky USA (po finále třetí série již prezidentky) Seliny Meyer, kterou hraje Julia Louis-Dreyfus. Tu můžete znát především díky hlavní roli v seriálu Nové trable staré Christine.

Hugh Laurie by se měl objevit ve čtvrté sérii, která se přijde na televizní obrazovky v roce 2015.

Tuto fotografii zveřejnil Tony Hale (Gary Walsh) na svém Twitteru:


Sledujete Viceprezident(ku)? Máte rádi Hugha Laurieho? Jste na něj v jeho nové roli zvědaví?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 158 týdny
House jsem měla ráda tak se uvidí v tomto případě,jsem zvědavá
Brontofúzik
před 158 týdny
Jéééj, teší ma, že sa objaví zase v nejakom seriáli, hoci by som mu...
ragelly
před 158 týdny
Minimálně má tu minisérii s Tomem :) Už je objednaná od AMC -...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY