Facebook Twitter E-mail
5. prosince 2014

MasterChef bude muset hledat nového porotce

Kuchařská show MasterChef, ale i její mladší bratříček MasterChef Junior, bude muset hledat nového porotce. Jejich řady totiž opustí Joe Bastianich.

Dlouholetý porotce ukončí své účinkování po nadcházející třetí řadě „dětské“ verze této show a producenti k tomu vydali společné prohlášení: „Joe sehrál klíčovou roli v úspěchu MasterChefa i MasterChefa Junior. My všichni oceňujeme jeho neuvěřitelný kulinářský přehled, smysl pro humor a vášeň. Navždy zůstane členem MasteChef rodiny.“

MasterChef Junior je v současné době v polovině druhé řady a třetí odstartuje 6. ledna. Producenti už nyní začínají s hledáním třetího porotce, který bude sloužit po boku Gordona Ramsayho a Grahama Elliota. Joe Bastianich bude i nadále fungovat jako porotce v MasterChef Italia a objeví se také ve druhé řadě Restaurant Startup, kde plní i funkci výkonného producenta.

„Po několika radostných letech v roli porotce v MasterChef a MasterChef Junior jsem se rozhodl odstoupit ze své role v pořadu. Bylo mi potěšení pracovat po boku Gordona a Grahama celých pět sezón MasterChef a tři sezóny MasterChef Junior a těším se na pokračování spolupráce s Shine America. Jako spolumajitel a partner Batali & Bastianich Hospitality Group, stejně jako Eataly, budu zaměřovat svůj čas a energii na jejich pokračující globální expanzi.“

Bastianich je také vinařem a má restaurace například v New Yorku, Los Angeles, Las Vegas, Chicagu nebo Singapuru a Hong Kongu.


Sledujete Masterchef? Bude vám chybět Joe? Kým byste ho nahradili?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 150 týdny
Kdyby odchod ohlásil Graham, asi by to se mnou hnulo... Joe mě občas sral tím,...
Pajky
před 150 týdny
Taky jsem ho měl v pomyslném žebříčku v oblíbenosti na třetím...
phoebess
před 150 týdny
To jsem ráda, že nejsem jediná :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY