Facebook Twitter E-mail
3. prosince 2014

Claire Holt chce být Supergirl!

Krásná Rebekah z The Vampire Diaries a The Originals možná vzlétne k oblakům! Herečka Claire Holt je mezi dívkami, které jsou brány v úvahu pro hlavní roli projektu stanice CBS, který je adaptací komiksu Supergirl.

Podle zdroje je Claire ve fází zkušebního čtení. To znamená, že pokud tvůrci budou s jejím výkonem spokojeni a budou mít pocit, že herečka splňuje jejich vizi pro slavnou superhrdinku, roli dostane.

Hodinové drama dostalo před několika měsíci od stanice CBS objednávku na pilot s tím, že se jedná o tzv. series commitment. Tímto je dost dobře možné, že seriál se vysílání opravdu dočká, CBS by totiž jinak musela platit pokutu za to, že ho neobjedná. Hlavní postavou je Kara Zor-El. Kara se narodila na planetě Krypton, dokázala se z ní však dostat ještě před zničením. Od té doby, co přiletěla na Zemi, skrývá své nadpřirozené schopnosti, které sdílí se slavným bratrancem Supermanem. Nyní je jí 24 let, dívka se proto rozhodne využít své schopnosti a být hrdinkou, kterou vždy být chtěla.

Produkční společnost Warner Bros. Television prozatím odmítla angažovanost herečky v chystaném projektu jakkoliv komentovat.


Dokážete si představit Claire jako Supergirl? Dokázali byste se odpoutat od ní jako od Rebekah?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

WhiteSparkle
před 150 týdny
Claire by byla skvělá volba, znám ji už ze seriálu H2O, ale teprve až...
Florentin Broski Krasniqi
před 150 týdny
Sem s tím!!!! Ta se na Supergirl hodí dokonale. Pokud jde o spojení...
ševča
před 126 týdny
Kdyby ji hrála ona, tak se 100% dívat nebudu, nelíbila se mi vůbec...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY