Facebook Twitter E-mail
2. prosince 2014

SOUTĚŽ! Seriál vánočních soutěží pokračuje, hrajete rádi?

Co jsme slíbili, to plníme :) Dnes zahajujeme v pořadí již třetí předvánoční hru na SerialZone a ceny jsou opět parádní, tedy alespoň my si to myslíme. Zkuste tentokrát v diskuzi pod článkem dát vědět, zda máte stejný názor, opravdu nás to zajímá a je to pro nás důležité. Chceme vám přinášet další soutěže a rádi bychom věděli, jestli o ně stojíte nebo ne.

No a teď už to důležité. Nedávno tu skončila soutěž s Crew, dnes začíná soutěž o The Crew :) Cenami přispívá náš oblíbený partner Ubisoft Entertainment a jako obvykle na vás nešetříme. Výherce první ceny si odnese originální kopii hry pro platformu, kterou si sám zvolí (PC nebo konzole). Další dvě místa ochuzena nicméně také nebudou a kromě tašky se můžete těšit i na trička. Pro ty z vás, kteří netuší, o čem hra The Crew je, je určen následující odstavec.

The Crew je revoluční závodní hrou, která je exkluzivně vyvíjena pro konzole nové generace a high-end PC. Síla nového hardwaru umožňuje zcela revoluční online propojení hráčů. The Crew vezme Vás a vaše přátele na adrenalinovou jízdu po Spojených státech, které zde tvoří masivní a důkladně zpracovaný otevřený svět. Bohatý obsah a next-genová propojenost, to jsou prvky, jimiž The Crew hodlá redefinovat žánr závodních titulů.

Tak co vy na to, je o co hrát? Stojí to za tu trochu námahy? Zlobit se rozhodně nebudeme ani za to, když budete tenhle článek sdílet svým přátelům, znáte to :) Soutěžit můžete už nyní na obvyklém místě. Hodně štěstí všem!

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

BuBBleS
před 150 týdny
a nesníží to pravděpodobnost výhry? :D
megawir
před 150 týdny
víc tu pravděpodobnost sníží to, když se soutěže dojednat nepodaří :))
Butcher
před 150 týdny
Odehrano, cekam na vyhru :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY