Facebook Twitter E-mail
4. prosince 2014

Arrow: Slade Wilson hlásí návrat

V druhé sérii se ukázal jako ten doposud největší záporák a jeho přítomnost měla drtivý dopad na děj v tolika aspektech. Řeč je o Sladovi Wilsonovi (Manu Bennett), známému taktéž jako Deathstroke, který se v právě vysílané třetí sérii seriálu Arrow vrátí na scénu.

Mnoho z vás je teď jistě nadšených, protože i přesto, že Slade naposledy Olivera docela dost postrápil, dokázal si vybudovat slušnou fanouškovskou základnu. Bennett se v Arrowovi opravdu vyřádil a jeho výkon si diváci budou jistě ještě dlouho pamatovat.

Teď už k tomu důležitému: kdy se Deathstroke vrátí? Podle zpráv by se měl ukázat ve čtrnácté epizodě třetí série; tato epizoda bude odvysílána někdy v roce 2015. Doposud ale není známo, jak se vlastně vrátí. Na konci druhé série ho totiž Oliver uvěznil na ostrově Lian Yu, kde Slade sliboval svůj návrat. Otázka, zda-li se vrátí formou flashbacků, zda-li ho Oliver kvůli něčemu navštíví nebo zda-li z vězení uteče, tedy zůstává stále nezodpovězená.


Patří Slade Wilson k vašim oblíbencům? Těšíte se na jeho brzký návrat? A máte nějakou teorii ohledně toho, proč se vrátí na scénu?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Bored Silly
před 155 týdny
Sladea moc nemusim. Vymyslete mi prosím někoho novýho! :D Díky
Lill
před 155 týdny
Tiež ho moc nemusím a súhlasím s komentárom o dva príspevky vyššie,...
kripolik
před 155 týdny
Nechci aby se Slade vrátil. Jako postava mi nebyl sympatický. Byla bych raději...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY