Facebook Twitter E-mail
6. prosince 2014

Parks and Recreation zná datum premiéry a také finále

NBC připravila rozvrh pro závěrečnou sedmou sérii seriálu Parks and Recreation. Komedie, ve které září Amy Poehler se vrátí 13. ledna v 8 hodin večer a v programu nahradí The Voice.

Komedie od výkonných producentů Mikea Schura a Grega Danielse se bude vysílat sedm týdnů (2 epizody týdně) a s hodinovým finále se rozloučí 24. února.

Předseda NBC Robert Greenblatt k této příležitosti vydal prohlášení: „Mike Shur a Amy Poehler společně s neuvěřitelnými producenty, herci a štábem nám dali jednu z nejlepší televizních komedií všech dob a my jsme neobyčejně pyšní na Parks and Recreation. Ve snaze, aby seriál dostal rozloučení, které zaslouží, jsme chtěli maximalizovat dopad epizod, které posunou seriál na další úroveň. Velmi očekávané finále je naplánováno po The Voice, aby se seriálu dostalo co možná nejširší publikum a vznikla tak opravdu zvláštní hodinka ve vysílání.“

Komedie se vrátí dva dny poté, co budou Amy Poehler a Tina Fey spolukomentovat předávání Zlatých Glóbů.

Stanice NBC má na midseason stále v záloze několik nových seriálů. Své první datum vysílání ještě neznají komedie One Big Happy a Mr. Robinson, ale také dramata Allegiance, Odyssey nebo Aquarius.


Těšíte se na poslední řadu Parks and Recreation? Jak to podle vás dopadne?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 154 týdny
Amy mam ráda takže se tesim

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY