Facebook Twitter E-mail
8. prosince 2014

Castle: Společnice 3XK Annie Wersching je zpět na místě činu

V druhé polovině sedmé řady seriálu Castle (Castle na zabití) se mohou fanoušci těšit na návrat jedné z klíčových postav, která se představila minulou sérii. Showrunner seriálu, David Amann, prozradil, že herečka Annie Wersching si po Novém roce zopakuje svou roli v Castlovi.

Poprvé se objevila v deváté epizodě šesté série jako Kelly Nieman, špičková lékařka specializující se v oboru plastické chirurgie. Podle všech informací je společnicí (nebo dokonce přítelkyní) obávaného Trojitého vraha (3XK), Jerryho Tysona (Michael Mosley), který Castla (Nathan Fillion) s Beckettovou (Stana Katic) trápí již několik let. Nieman byla jeho spolupachatelkou v sérii vražd, kdy jeho obětím pomocí plastické chirurgie vytvořila tváře kopírující podobu Lanie (Tamala Jones) a Esposita (Jon Huertas).

Wersching má poslední dobou velmi nabitý program. Kromě Castla se brzy představí v novém policejním seriálu Bosch (jehož pilot byl odvysílán již v únoru) a v létě jste ji mohli vidět ve scifi novince Extant. Pamatovat si ji můžete i ze seriálů 24 hodin jako Renee Walker nebo General Hospital jako Ameliu Joffe.

Letos se Castle s diváky rozloučí 8. prosince vánočně laděnou epizodou a na nové epizody se můžete těšit již v lednu 2015.


Těšíte se na návrat Annie Wersching? Baví vás zápletky věnující se 3XK?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 154 týdny
Já bych radši, kdyby se vrátil 3XK, ale vzhledem k tomu, že Mosley hraje...
wexzuz
před 154 týdny
Wau. To se nám to zase trošku komplikuje. Už se tĕším :-)
ševča
před 149 týdny
Cokoliv s dějovou linií 3xK beru. Mosley by byl lepší, jak říká Pajky, ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY