Facebook Twitter E-mail
8. prosince 2014

Bones: Rozroste se rodinka?

Ano, právě tato otázka se seriálu Bones (Sběratelé kostí) momentálně nabízí a důvod je prostý. Herečka Emily Deschanel (představitelka Dr. Temperance Brennan) totiž oznámila, že čeká své druhé dítě s hercem/produ­centem Davidem Hornsbym.

Nyní se tedy nabízí otázka, zda budou tvůrci dramatu ze stanice FOX vepisovat do svého scénáře těhotenství herečky, tak jako tomu bylo v průběhu sedmé série, kdy očekávala prvního potomka. Pro Kůstku by to bylo druhé dítě, když se v roce 2011 dočkala dcery Christine a pro Bootha (David Boreanaz) by to byl již třetí potomek. Kromě Christine má totiž z předešlého vztahu syna Parkera.

Rozhodnutí o tom, jak tvůrci s touto situací naloží ještě údajně nepadlo. Zajímavé však jistě je, že před pár týdny (při oslavě výročního dvoustého dílu Bones) byla Emily Deschanel dotázána, zda se hlavní pár nechystá rozšiřovat své potomstvo a odpověděla: „Možné je všechno.“


Co myslíte vy, zakomponují tvůrci těhotenství do scénáře? Nebo už je tam dětí víc než dost a budou ho pouze maskovat?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LenkaTalaskova
před 149 týdny
Já bych zakomponování dalšího těhotenství do seriálu vřele uvítala.
Martysek
před 149 týdny
U těch mrňat je to fakt jedno, jestli je to kluk nebo holka. Já mám dva, tak...
ševča
před 126 týdny
Jako když byla těhotná prvně, seriál dostal pár celkem vtipných scén právě díky...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY