Facebook Twitter E-mail
9. prosince 2014

The League: Chystá se poslední sezóna

Na fanoušky seriálu The League (Liga snů) dnes čeká jedna dobrá, ale také jedna špatná zpráva. Dobrou zprávou je, že se seriál o partičce fanoušků fantasy fotbalu dočká sedmé série, ta špatnou je fakt, že to bude série rozlučková.

The League nedávno uzavřel svou šestou sérii. Za seriálem stojí manželský pár Jeff Schaffer a Jackie Marcus Schaffer a toto rozhodnutí vzali opravdu sportovně.

„Většina hráčů v NFL nezvládne sedm sezón a spousta televizních pořadů jich zvládne ještě méně. Chceme poděkovat stanici FX a všem našim Eskymo bratrům a sestrám. Týmy NFL by měly opravdu štěstí, kdyby měly tak nezdolné fanoušky jako my.“ řekla Jackie Schaffer a Jeff ji doplnil: „Spoiler Alert – už víme, jak to všechno skončí – poběží titulky a ústřední melodie.“

Podle stanice FX se šestá sérii The League dočkala stejných čísel sledovanosti jako předchozí ročník. A to i přesto, že se seriál přesunul z FX na FXX a přišel o svého dlouholetého předskokana It's Always Sunny in Philadelphia. I když nebyla poskytnuta žádná konkrétní čísla. Závěrečná bitva o legendární Shiva Bowl je tedy opravdu blízko.


Sledujete tento „fotbalový“ seriál? Máte radost že se dočká závěrečné série?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 149 týdny
Mě přijde Rafi ujetej až moc. Ze začátku to šlo, ale pak to bylo čím dál...
justynajohnson
před 149 týdny
myslím,že první a druhé sérii se nic nevyrovná
inekafe
před 149 týdny
tak hej, Taca mám radšej ako Rafiho :) ale to skôr preto, že Taca beriem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY