Facebook Twitter E-mail
9. prosince 2014

USA Network si dál bude hrát s Playing House

USA Network ještě není připravená skončit si hrát. Stanice konečně oznámila osud své letošní komediální novinky Playing House a pro fanoušky to jsou velmi dobré zprávy!

Seriál se dočká druhé řady, která se na televizních obrazovkách objeví v druhé polovině roku 2015. Druhá sezóna bude mít osm epizod, tedy o dvě méně než série první. Oznámení o prodloužení přichází více než půl roku po skončení první série!

Součástí dohody je také to, že epizody s Jessicou St. Clair a Lennon Parham v hlavních rolích budou předem dostupné online jako Video on Demand. Tím pádem fanoušci budou moct sledovat nové epizody o týden dříve, než se budou vysílat v televizi. Tento přístup je novou strategií stanice, která se tak snaží oslovit nové zadavatele reklamy a umožnit jim působit na rozrůstající se online publikum.

V první sérii seriál sledovano v průměru 860 tisíc diváků, o mnoho méně než druhou komedii stanice – Sirens, která se s druhou řadou vrací v lednu. Po komediálním boostu v minulém roce stanice opět vrátila pozornost na hodinová dramata. V pilotové fázi má v současnosti USA Network pět dramat a žádnou komedii. Osud novinky Benched zatím není jasný.


Zalíbila se vám novinka Playing House? Zaslouží si pokračování, nebo by se USA Network měla zaměřit jen a pouze na dramata a nechat komedie být?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 149 týdny
meh...seriál som síce nevidel, ale podľa všetkých indícií je to ako cez kopirák...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY