Facebook Twitter E-mail
11. prosince 2014

William Shatner odcestuje do Haven

Možná už jste během předchozích týdnů slyšeli o tom, že kanadský herec William Shatner bude hostovat v druhé polovině páté série Haven. Tak teď už můžeme tuto zprávu s jistotou potvrdit!

O jeho postavě toho však bohužel zatím moc nevíme. Jisté je, že Shatner se příští rok objeví ve čtyřech epizodách a v celkem dost důležité roli – jeho postava může navždy ovlivnit osud městečka Haven a tamních obyvatelů s Potížemi.

Fanoušci sci-fi si tohoto herce jistě pamatují ze Star Treku jako kapitána Kirka. Během své kariéry ztvárnil bezpočet seriálových a filmových rolí, znát jej tedy můžeme například z Boston Legal, $#*! My Dad Says, 3rd Rock from the Sun, T.J. Hooker či jeho nedávných hostování v seriálech Hot in Cleveland, Rookie Blue a Psych. Narodil se 22. března 1931 v Montrealu v Kanadě.

Druhá část páté série Haven se bude na stanici Syfy vysílat příští rok. Zatím není jasné, zdali se odvysílá v hlavní seriálové sezóně na podzim stejně jako letos první část, nebo již přes léto. Záležet totiž bude zejména na tom, jestli se bude jednat o závěrečné epizody celého seriálu či bude Syfy počítat s další sérií.


Bude Shatnerova postava nějak příbuzná s Marou / Audrey? A jaké bude mít spojení s Potížemi? Napište nám svoje názory a spekulace do komentářů!

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 149 týdny
Tohle mě hrozně rozesmálo, když jsem s ním viděla tu ukázku. :D
_karel_
před 149 týdny
Hm, tohohle herce rád nemám, ani trochu, a bude mi tam vadit bez ohledu na to,...
justynajohnson
před 149 týdny
Me je nesympatický a tak nevím jak budu reagovat,ale zatím nedělám ukvapený...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY