Facebook Twitter E-mail
12. prosince 2014

SOUTĚŽ! Další předvánoční možnost něco vyhrát!

Tak jste se dočkali, bando naše. Před měsícem jsme při oslavě narozenin slíbili, že pro vás máme soutěže až do Vánoc. No a protože sliby plníme, čeká vás soutěž další. Jelikož je to před svátky naposledy, na výhru se vás tentokrát může těšit rovnou šest a to už je slušná šance, že se tentokrát štěstí usměje právě na vás, co říkáte?

Kdo vyhrál ve včera ukončené hře o závodní RPG The Crew se dozvíte v nejbližší době. Máme slíbeno, že se sponzor bude snažit ceny odeslat obratem, aby se k vám dostaly do Štědrého dne. Než se tak stane, můžete si své mozkové závity potrápit nad řešením nejnovější zapeklité otázky, která na vás čeká.

Cenami do soutěže přispívá náš oblíbený partner Comics Point a sami se můžete na obvyklém místě přesvědčit, že je o co hrát.

Jak jsem psal posledně, pokud vás s námi soutěžit baví a jste rádi, že pro vás soutěže připravujeme, nezapomeňte tento článek sdílet svým přátelům na Facebooku i jinde. Značně tak zvýšíte šanci, že se nám podaří sehnat další sponzory a partnery, se kterými pro vás bude něco možné dojednat – sponzoři jsou logicky rádi, když se o soutěži ví. Pokud se budou sponzorům čísla líbit, budeme pro vás mít už na leden soutěže další! Tak koukejte pomoct! :))

Děkujeme za vaši podporu, vážíme si jí! Ono by to taky bez vás nebylo ono, však víte :)

Hodně štěstí všem!

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Balthazar6
před 149 týdny
Ja v te otazce zadny chytak nevidim, jen se staci zamyslet nad tim, co...
Salem
před 149 týdny
začíná to vypadat že jsem tu nějakej hater
Fruiko
před 147 týdny
Losování až 23., v 8 nešel net a teď už je na mě pozdě, abych něco dělal.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY