Facebook Twitter E-mail
13. prosince 2014

Two and a Half Men zná datum svého konce!

Sitcom Dva a půl chalapa (Two and a Half Men) už se pomalu blíží ke svému konci. Nějakou dobu se ví, že aktuální 12. série bude rovněž sérií závěrečnou, ale teprve nedávno bylo oznámeno datum odvysílání poslední epizody této všude známé komedie. Ve stejný den se navíc dočká své premiéry jedna ze sitcomových novinek, The Odd Couple.

Na obojí se můžete těšit 19. února 2015. V ten den se kromě uvedení nového seriálu po více než 260 dílech rozloučí seriálový veterán ve formě hodinového finále.

CBS se rozhodla využít úspěchu Two and a Half Men a ve stejný večer chce nasadit i tento nový sitcom. Podobný model byl využit už loni u finále How I Met Your Mother, kdy za ním premiéroval sitcom Friends with Better Lives. Tehdy se to sice příliš neosvědčilo, protože FwBL byl po několika dílech zrušen a nedlouho poté i stažen z vysílání, ale je možné, že to letos CBS vyjde. Následující týden si totiž stanice pohraje s vysílacími časy a umístí The Odd Couple do vysílacího času po The Big Bang Theory, kde jsou šance na úspěch výrazně vyšší, což si v loňské sezóně potvrdili Millerovi.

Pokud jste o The Odd Couple zatím neslyšeli, vězte, že jde o reboot sitcomové klasiky ze 70. let. V hlavní roli se představí Matthew Perry a Thomas Lennon, kteří budou v seriálu hrát spolubydlící, co prožívají mnoho nezvyklých a humorných příhod.


Myslíte, že se CBS podaří nalákat diváky na svůj nový sitcom? A dokáže mu její starý veterán zajistit pěkný start?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
lukascoolarik
Vášnivý fanoušek seriálů, překladatel titulků, nadšenec do světa IT a občasný autor bleskovek. Na seriály si najde čas, i když ho nemá.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lukascoolarik
před 153 týdny
Dva a půl chlapa byl dobrý seriál, nejsem jeden z těch, co ho odsoudili...
Christina
před 153 týdny
To nebude mít poslední série kolem dvaceti dílů?
lukascoolarik
před 153 týdny
Podle wikipedie bude mít 16 dílů.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY