Facebook Twitter E-mail
14. prosince 2014

Criminal Minds představí další spin-off

Seriál Criminal Minds (Myšlenky zločince) se i po deseti sériích těší velkému zájmu ze strany fanoušků, o čemž vypovídají stále vysoká čísla ratingů. Stanice CBS se rozhodla, že tento seriál rozšíří a začala pracovat na novém projektu, který by byl spin-offem této úspěšné kriminálky.

O názvu projektu se ještě nerozhodlo, stejně tak jako o jeho obsazení. Objednaný pilot se však začne natáčet již v únoru, takže casting bude brzy v plném proudu. Tato epizoda bude poté odvysílána jako jeden z dílů desáté série Criminal Minds, čímž bude spin-off divákům představen. Děj se bude soustředit na speciální útvar FBI, jehož členové budou pomáhat americkým občanům, kteří se dostanou do potíží někde v zahraničí. Scénáře se ujme showrunnerka Criminal Minds, Erica Messer, která bude společně s Markem Gordonem a Nickem Pepperem plnit i funkci výkonné producentky.

Seriál se již v roce 2011 jednoho spin-offu dočkal, avšak Criminal Minds: Suspect Behavior byl zrušen po pouhých třinácti epizodách. Větší úspěch se svými spin-offy slaví seriály CSI a NCIS, které letos na své seznamy dokonce přidaly každý po jednom spin-offu.


Jste fanoušci spin-offů? Myslíte si, že by si nový spin-off Criminal Minds našel na televizních obrazovkách své místo?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Squerago
před 266 týdny
Ani jsem nevedel ze moje oblibena krimilka mela spin-off.
Mania Dardeville
před 266 týdny
Oh, tak doufám, že buď to bude o mnoho lepší než Suspect Behavior, nebo to...
Carnastea
před 266 týdny
Já přestala sledovat Criminal Minds, přestaly mě bavit, myslím, že kolem 7....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY