Facebook Twitter E-mail
14. prosince 2014

Fargo má novou ústřední dvojku

Drama Fargo se stalo jedním z největších televizních úspěchů roku 2014, což završilo také jeho prvenství v největším počtu nominací na Zlaté glóby.

Ačkoliv byl seriál zpočátku zamýšlen jako minisérie, stal se z něj ratingový hit, který FX nehodlá jen tak pustit. Po domluvě s tvůrci stanice v létě oznámila, že se Fargo dočká druhé série. Zároveň s tím uvedla, že je seriál antologie, tzv. každá série se točí kolem samostatného příběhu s jinými postavami a v jiném časovém období.

Nyní přichází první zprávy o obsazení druhé řady, a hned se jedná o dvě hlavní role! Manželský pár budou v roce 2015 tvořit Kirsten Dunst (Spider-Man) a Jesse Plemons (Friday Night Lights, Breaking Bad). Dunst ztvární postavu jménem Peggy Blomquist. Peggy je maloměstská kráska, která sní o životě ve velkém městě. Snaží se přijít na to, kdo doopravdy je a co od svého života chce. Plemons na sebe vezme roli jejího manžela Eda, asistenta řezníka, který podporuje manželčinu cestu k nalezení sebe sama, ačkoliv jí vůbec nerozumí.

První série Farga se nechala inspirovat stejnojmenným oscarovým vítězem bratří Coenů z roku 1996. Nyní FX vydal oficiální popis druhé série:

Druhá série Farga, která se bude odehrávat v rámci deseti epizod, přivede diváky do města Sioux Falls v Jižní Dakotě a Luverne v Minnesotě v roce 1979. Mladý policejní strážník Lou Solverson se nedávno vrátil z Vietnamu a doma na něj čeká nový kriminální případ.

Série se kromě Farga nechá inspirovat také filmy Miller's Crossing a The Man Who Wasn't There. Návratem do roku 1979 bude představena mladší verze Loua, který je otcem Molly (Allison Tolman) z první sezóny.


Těšíte se na druhou sérii? Myslíte, že si Fargo dokáže udržet se zcela novým příběhem a novými postavami vysokou úroveň, kterou nastavila první řada?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

RiverSong
před 152 týdny
Zní to velmi zajímavě. Do Sioux Falls se kouknu moc ráda :D
WhiteSparkle
před 152 týdny
Natěšenost veliká, konečně zas v něčem uvidím Kirsten! :)
sandokan555
před 152 týdny
tesim a moc, len mam obavy aby to nedopadlo S01 ..100% , S02 ..40%.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY